Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

"Жива" і "Мертва" вода

Неякісна вода може стати причино багатьох захворювань. З'ясовуємо, яка питна вода для користі, а яка шкідлива для організму. Життєдіяльність наших клітин і усі процеси, які проходять у нашому тілі, не можливі без участі води. Тому її якість напряму впливає на наше самопочуття та здоров'я.

жива вода

Вода виводить з організму токсини, шлаки та продукти процесів обміну, регулює теплообмін, знижує рівень в'язкості крові та виступає природнім змащувачем суглобів. Але ваш організм постійно втрачає воду в процесі дихання, сечо-потовиділення. Тому її кількість потрібно поновлювати. І ось тут постає питання - яку воду споживати?

* Солодка газована - взагалі не вода, а дуже шкідливий продукт, який створила сама людина. Шкідливіша аніж алкоголь. Велика кількість цукру, висока калорійність, хімічні домішки та вуглекислий газ, подразнюють слизову шлунка. Відповідно, солодка содова викликає захворювання ШКТ, вимиває кальцій та підвищує хрупкість кісток.

* Вода з крану - в нашій країні очищення водопровідної води проходить у декілька етапів - відстаювання, фільтрація через пісок, ультрафіолетове опромінення, хлорування. Останнє повинно вбивати у воді мікробів. І хоч вміст хлору у такій воді не надто великий, її щоденне використання призводить до розвитку гастриту, запалення кішкивника та дисбактеріозу.

* Кип'ячена вода, особливо якщо вона кип'ятилася давно або надто довго. При довгому кип'ятінні у воді зростає концентрація шкідливих осадів, що веде до утворення каміння у нирках та жовчовивідній системі. Тому кип'ятіння води потрібно зупиняти на першій стадії - при появі перших бульбашок. Але все рівно це призводить до зменшення у воді потрібних для людини мікроелементів - кальцію та магнію. У любому випадку, кип'ячену воду не можна вважати корисною.

* Мінеральна бутильована вода. Корисна тільки в невеликих кількостях. При щоденному використанні можна накопичити в організмі велику кількість солей. Це призведе до проблем з суглобами, нирками, безсонням, нервовим розладам та язві шлунку.

Кращим зразком льодовикової води на українському ринку є вода FROMIN. Талу воду добувають з підземної глибини у горах Богемії. 15000 років назад льодовики почали танути, а вода проходила у підземні резервуари. Там, на протязі тисячоліть, вона зберігала свою природню чистоту та неперевершений смак. Льодовикова вода FROMIN, завдяки хімічному складу, фізичним та мікробіологічним властивостям, визнана вченими самою корисною для щоденного використання. Щоб підкреслити неймовірні якості льодовикової води, була створена ексклюзивна пляшка з унікальним дизайном у вигляді одного, двох чи трьох льодових кубиків.