Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Піклування про себе починається з FROMIN

Вважається, що статус VIP вже давно не те, що робить нас модними і нав'язано нам маркетологами, статус VIP - це те, що корисно для організму, що продовжує життя і робить нас щасливішими!

Людина напряму пов'язана з природою і отримує від неї самі важливі мікроелементи, заряджається енергією та позитивними емоціями. Важлива складова без усяких заперечень - вода, бо вона джерело нашого здоров'я і найкращого самопочуття!


FROMIN – вода льодяникового періоду з 15000-літньою історією і серцем гір Північної Богемії!
Унікальний хімічний склад, фізичні властивості, мікробіологічна чистота та низька мінералізація (TDS) 170-210 мг/л роблять FROMIN ідеальною для повсякденного використання.
Природним шляхом вода насичена кальцієм та мінералами, які необхідні для нормального росту, розвитку та зміцнення імунітету.
Джерело FROMIN не поповнюється сучасною водою, вода видобувається без використання насосів, не проходить додаткової фільтрації, зберігаючи свої унікальні властивості.
Завдяки рівню рН8, вода набуває властивості антиоксиданта і в результаті її повсякденного використання стабілізує метаболічні процеси, зміцнює імунітет, покращує стан кровоносної та травної систем, знижує рівень кислотності, покращує стан шкіри та усього організму в цілому.
Киснева насиченість води складає 69%.