Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Хронічна втома узимку та знесилення - що робити?

Зимовий період набагато важче переноситься людським організмом, ніж весняно-літній. А
все тому, що взимку навіть сама погода сприяє тому, що абсолютно не хочеться ворушитися, працювати і якісно відпочивати.


Так-так, саме відпочивати. Адже частенько ми проводимо вихідні лежачи на дивані, в закритому приміщенні. І здавалося б, два дні вихідних, круто полежав, відпочив, а сил абсолютно немає для нового тижня, і ти почуваєш себе остаточно вимотаним ще далеко до переможної і довгожданої п'ятниці. Симптоми втоми, втрати життєвої енергії, а слідом за ними і головний біль, сухість шкіри, безсоння - це усе ознаки хронічної втоми!

Перший помічник у боротьбі за хороший настршй і бадьоре самопочуття - це піші прогулянки на чистому повітрі ізбалансований питний режим. Саме так, секрет дуже простий: адже сидячи в квартирах інепровітрюваних приміщеннях, ми часто забуваємо заповнювати свій організмнеобхідною вологою (пити воду). Організм реагує миттєво - головним болем івідсутністю життєвої енергії. Достатня кількість питної води в день допоможе впоратися з сухістю шкіри, навіть головними болями, а так само наповнить вас енергією і поліпшить настрій. Ми рекомендуємо пити воду маленькими ковтками від1,5 - 2,2 літрів на день і гарантуємо, що через 2 тижні ви відчуєте себе краще, а зимова погода не впливатиме на ваш настрій!

Встигни спробувати! По численних побажаннях наших клієнтів, ми продовжили акціюдо кінця січня на першу купівлю талої води Fromin - 25% на двотижневий запасводи! Якщо ви наш новий клієнт і давно мріяли випробувати на собі цілющівластивості справжньої льодовикової води, тоді у вас є шанс - замовляйте здоставкою на сайті або телефонуйте +38067 0001234 нашим менеджерам, якідопоможуть вибрати вам необхідний літраж і додаткові аксесуари.