Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Зберігання та вимоги до дитячої води. Вода для малюків.

Питна вода Fromin .Кожен з батьків мріє, щоб його чадо було найщасливішим, найвеселішим і звичайно ж, самим здоровим. Здоров'я починається з правильного харчування, підтримання здорового режиму і вживання чистої і якісної води.


Хороша питна вода - запорука прекрасного самопочуття і відмінного настрою. Сьогодні в супермаркетах нашої країни просто величезний вибір вод, на етикетках красуються щасливі обличчя карапузів і виробники стверджують, що саме їх вода найкраща. Пропонуємо розібратися і з'ясувати, яку ж воду варто купувати, на що звертати увагу і яку воду вважають найоптимальнішою для дитячого харчування.

З перших днів життя дитині не потрібна вода, так як вона отримує її разом з материнським молоком, але як тільки в раціон вводиться перший прикорм, тут потрібно розуміти, що разом з ним потрібно обов'язково вводити чисту воду.

Грудничкам необхідно від 50-300 мг води на день, а при спекотній погоді трохи більше. Малюкам від 2-х до 6-ти років необхідно випивати 1,3 - 1,5 літрів води на день. Діткам старшого віку і школярам - до 2-х літрів води.

Якщо в дитинстві нас поїли кип'яченою водою, то на сьогоднішній день відомо, що така вода, як і вода з трубопроводу шкідлива не тільки для дитини, але і для дорослої людини.

Чого точно не повинно бути в складі дитячої питної води?

1. Срібло та діоксид вуглецю. Такі консерванти знаходяться в звичайній воді і не корисні для незміцнілого дитячого кішківника. Вони дратують слизову і викликають дискомфорт.

2. Іони фториду. Їх надлишок погано впливає на формування кісткової тканини. Їх допустимі показники в питній воді - 0,6-1,0 мг на 1 літр.

3. Підвищений вміст іонів йоду. Допустима норма - 40-60 мкг / л.

4. Зайва жорсткість води - наявність великої дози бікарбонату. Така вода - величезне навантаження на роботу печінки і нирок, всім відомо, що надлишок солей накопичується у вигляді каменів у нирках.

Дитяча вода повинна мати сертифікат якості і видобуватися з артезіанських джерел в екологічно чистих районах. Вода повинна, бути м'якою, з низьким вмістом мінералів і не газованої. Як правило, вода для дітей розливається в тару з первинного пластику або скла в обсязі від 0,33 до 1 літра. Такі пляшки зручні у використанні і легко поміщаються в рюкзачку для прогулянок або у відсік коляски.

Скільки можна зберігати відкриту воду?

Одні педіатри рекомендують відкриту дитячу воду зберігати в холодильнику до 3-х діб. А інші пропонують не ризикувати і використовувати воду протягом доби, так як при відкритті пляшки в неї потрапляє вуглекислий газ і хімічний склад змінюється. На дитячій воді не можна економити, адже потрібно розуміти, що для такої води виробництво і розлив вимагає більш ретельного аналізу і очищення.

Питна вода Fromin Kojenecka видобувається з артезіанського джерела в північних горах Богемії (Чехія), її розлив і якість контролюється чеським урядом. Вода відповідає всім вимогам і стандартам дитячого харчування. Її можна знайти на полицях спеціалізованих дитячих магазинів або замовити з доставкою додому.