Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Хороша чи Найкраща?

Наше життя прямо залежить від властивостей води, яку ми вживаємо. Вода надала нашій планеті той вигляд і синій колір, який ми знаємо.

тала структурована вода

Вона є необхідним елементом для існування усього живого. Іншими словами, вода - це і є життя та основа природи. Біологічно людське тіло є мікроверсією нашої планети - воно також більш ніж на 60% складається з води. Тому те, що ми п'ємо є визначальним фактором, будемо ми здорові чи почнемо безкінечно хворіти, живучи недовге життя. Нестача води або її погана якість викликає цілий ряд проблем зі здоров'ям. І вони напряму впливають на наше життя - зможемо ми бути активними, розумними, гарними та успішними. Хіба цього недостатньо, щоб зрозуміти - на якості води не варто економити? Тала структурована вода Fromin - найкращий вибір з точки зору насиччення людського організму речовиною. Ця вода була створена самою природою ще понад 15 000 років тому в північній частині Чехії. У ті часи льодовики гір Богемії почали танути. Вода фільтрувалась через пісчані прошарки, просочувалась під землею у тих місцях, котрі не були захищені шарами гранітних плит та глини. Занурившись на глибину 280 метрів, вода створила підземне озеро. Тут вона піддавалась тиску та природньому очищенню, століттями зберігала свою талу структуру та ідеальну чистоту.
Fromin є не просто речовиною, а засобом підтримки та відновлення здоров'я людини, адже володіє біоактивними властивостями покращувати хімічні процеси в організмі.
Бутилюють воду для пиття Fromin по принципу прямого виробництва, тобто, не зберігають, а після видобутку відразу ж розливають у пляшки з унікальним дизайном. Без шкідливої дії на воду зовнішніх факторів сучасної та нажаль, забрудненого середовища нашої планети. Розлита вода зберігається в ізольованих приміщеннях з постійною температурою +9С, без сонячних променів, які здатні руйнувати корисні мікроелементи, що знаходяться у воді Fromin.
Тала вода в спеціальних рефрижераторах постачається на полиці магазинів по усьому світу, а її смак та здатність надавати тонус організму - є головними візитними картками води для пиття Fromin.