Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Вплив води на зовнішність

Наша шкіра на 70% складається з води, а інші 30% - білки, вуглеводні, мінеральні солі, ліпіди та ферменти. І як тільки ви починаєте пити мало води, це відразу відображається на стані вашої шкіри.

Наша шкіра на 70% складається з води, а решта 30% - білки, вуглеводи, мінеральні солі, ліпіди і ферменти. І як тільки ви починаєте пити мало води, це відразу відображається на стані вашої шкіри.

Вона стає сухою і стягнутої, з помітними лущення. Про колір взагалі мовчимо - сірий і хворобливий. Фермент хімотрипсин, який відповідає за відлущування рогових лусочок епідермісу, без води працює абияк, скажімо чесно

Косметологи стверджують, як і середньовічний вчений Авіценна, що сухість - це старість! Колаген! Саме цей білок містить велику кількість води і відповідає за гладкість і еластичність шкіри. Під впливом ультрафіолету і з неправильним водним режимом, колаген втрачає свою еластичність - звідси перші зморшки, сухість шкіри і навіть легке випадання волосся.

Так скільки ж потрібно випивати води, щоб заповнювати баланс і забути назавжди про проблеми шкіри і волосся?

Існує формула «8 склянок води в день» і суть її у тому,, що ці вісім склянок потрібно розділити на цілий день - приблизно, ви отримаєте 2-2,5 літра води. Але багато вчених так і не прийшли до спільного знаменника. Адже людський організм зберігає багато таємниць і загадок, які до сих пір розгадують провідні медичні лабораторії краси і здоров'я.

Так, наприклад, з'ясувалося, що організм, а саме шкіра і волосся дуже реагує на неякісну воду. В першу чергу це стосується водопровідної води. Незважаючи на сучасні методики очищення, в нашій країні знезараження виконується хлорсодержащими препаратами, які не тільки знищують патогенну мікрофлору, але і залишають після себе шкідливі концентрації.

Хлор дуже шкідливий не тільки для шкіри і волосся. Показова статистика Японії, де повністю відійшли від хлорування води. Тривалість життя зросла на 10 років, а кількість звернень до лікарень знизилося більше, ніж в два рази!

Також не можна робити запаси відфільтрованої води більше, ніж на кілька діб. Така вода знезаражена від хлору і автоматично стає середовищем для розмноження патогенних мікроорганізмів.

Найм'якше та корисною водою вважається тала вода. Деякі моделі і кінодіви використовують її не тільки для вмивання, а й обполіскують волосся після миття голови. А ще, наливають талу воду у флакончики і розпилюють на шкіру обличчя в спекотні літні дні або при перельоті в літаку. Мікроскопічні бризки освіжають шкіру і виконують мікромасаж.

Шкіра - це своєрідний індикатор загального стану організму. Будь-які проблеми зі здоров'ям, стреси або неправильне харчування викликають погіршення її стану. Використання хорошою води для пиття і вмивання, дозволить підтримувати її природну пружність і красу