Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

У боротьбі з COVID-19, як на війні - усі засоби хороші! Як захиститися від короновірусу?

У інтернеті все частіше стала з'являтися інформація про те, що людина, яка прищепилася вакциною від грипу, переносить нову коронавирусну інфекцію легше за інших. Питання це й досі не вивчене, і думки медиків різняться.

Настав час приділити своєму здоров'ю максимально уваги: споживати виключно корисні продукти, відмовитися від фаст-фудів, їсти більше овочів і фруктів, горіхів і зелені, відмовитися від паління і алкоголю, які вбивають імунітет, і найголовніше, пити багато рідини, а особливо - чисту воду. Звичка пити чисту воду допоможе забезпечити правильну роботу усіх внутрішніх органів, підвищить опірність організму до вірусних інфекцій, а також відрегулює метаболізм, наситить клітини киснем.

Дуже важливо не забувати про особисту гігієну і після кожного походу до супермаркету ретельно мити руки милом і дезинфікувати речі, які брали з собою (гаманець, ключі від квартири, телефон). Адже COVID - 19 - це не простий грип, а невивчена вірусна інфекція, від якої не врятує банальна оксолиновая мазь в носі. Бережіть себе! Дотримуйтеся правил гігієни! І пийте чисту воду!