Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Тала вода. У чому секрет довгожителів

Пам'ятаєте, у казках частенько згадувалась "жива вода" - еліксир здоров'я та довголіття.
Саме талу льодовикову воду вчені називають такою водою и додають їй багато позитивних якостей, адже не дарма самими старшими довгожителями нашої планети є люди, які проживають у гористій місцевості.

Вони протягом всього свого життя вживають талу воду і середній їх вік - 120 років! У всіх гірських довгожителів жодного разу не діагностували ракові захворювання, ожиріння або цукрового діабету, а лабораторні дослідження показали, що льодовикова вода сприяє продовженню життя, збагачена мінералами і має унікальний природний склад.

Щодня рекомендується пити 1-1,5 літра талої води, і вже через деякий час, при дотриманні питного режиму, можна відчути легкість і благотворний вплив на організм.

«Випиваючи води - пам'ятай про джерело» - так свідчить стара китайська мудрість.

І все вірно, при замерзанні, а потім розморожуванні, вода мене свою молекулярну структуру, яка за своїми хімічними і біологічними показниками прирівнюється до структури міжклітинної рідини людини. Це означає, що вживаючи талу воду, людина відчуває надзвичайну легкість, а сама вода засвоюється організмом дуже швидко.

Льодовикова вода має природну структуризацією. Її частинки знаходяться в строгому порядку, кристалічної ієрархії - це і є ще одна відмінна риса від безладної структури звичайної води.

Який же ефект від щоденного вживання талої води?

1. В'язкість такої води менше і її проходження через клітинні мембрани відбувається легше, що сприяє поліпшенню і прискоренню обмінних процесів в організмі

2. Вона дає чудовий ефект при лікуванні сечокам'яної хвороби та інших захворювань нирок.

3. Нормалізує кров'яний тиск, підвищує працездатність, допомагає корегувати вагу.

4. Швидко усуває ознаки посталкогольної інтоксикації, чудово очищає організм від токсинів і шлаків.

5. Нормалізує ліпідний і вуглеводний обмін, покращує роботу шлунково-кишкового тракту.

6. Сприяє нормалізації обміну речовин, зниження цукру в крові у людей хворих на цукровий діабет другого типу, допомагає швидкому загоєнню і відновленню м'язових і кісткових тканин після травм.

7. Допомагає людям, що страждають від алергії.

8. Покращує стан шкіри і волосся.

9. Дає додаткову енергію, позбавляє від втоми і стресів.

Але потрібно пам'ятати, що тала вода повинна бути обов'язково з екологічно чистого району, наприклад такого, як гори Північної Богемії (Чехія). Джерелом структурованої талої води є підземне озеро Фромін. Вода в Україну імпортується згідно всіх вимог і норм виробника і вже представлена не тільки в закладах HoReCa, а й у великих маркетах і фуд-магазинах.