Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

СПЕЦІАЛЬНА ВОДА ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНОГО – МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

З приводу того, потрібна вода немовляті або ні, існує багато суперечок. Одні педіатри стверджують, що вода не потрібна, інші ж навпаки, і описують в яких випадках .Чи потрібна вода новонародженому?

Материнське молоко найкраща їжа для малюка, оскільки воно полягає 90% з води і після народження підтримує баланс рідини вмаленькому організмі. Грудне молоко сприяє травленню, оскільки його структурабагата на природні фермент, а його головна властивість - пристосування підпотреби дитини і ситуацію. Так, наприклад, якщо на вулиці жарко і високатемпература, молоко водянистіше і прекрасно вгамовує спрагу, в холодний періодвоно більше насичено жирами.

Дійсно, молоко замінює абсолютно усі рідини малюкам до 3місяців життя, а ось з 4 місяця педіатри, при необхідності, рекомендуютьвводити в раціон чисту воду або спеціалізовану воду для немовлят. Наприклад,під час літньої спеки. Головне не перестаратися і давати невеликими дозами міжгодуваннями. Якщо у дитини спрага - віна з радістю вип'є води. Педіатрирекомендують 100мл на 1 кг ваги, але це з урахуванням грудного молока, томудоза води приблизно - 30-70мл. Якщо ж ваш малюк на штучному вигодовуванні, а цеістотно відрізняється від грудного, то додавання води в раціон - один з вагомихчинників. Насичена суміш може привести до закрип, а завдяки воді кишечникзвільняється і покращує самопочуття.

Яку воду давати дитині? Багато батьків намагаютьсясамостійно приготувати воду за допомогою домашніх фільтрів або методомкип'ячення, але це не дає їм можливість контролювати насичення необхіднимимінералами, а в питанні кип'яченої води - опади шкідливих солей і так далі. Найкращим варіантом вважається спеціалізована вода для новонароджених імалюків. Вона збалансована мінералами, з особливою вимогою за змістом.

Така вода, як Fromin Kojenecka має у своєму складі кальційв колоїдній формі, який прекрасно засвоюється організмом. Киснева насиченістьтакої води 69%. Якість Fromin Kojenecka контролюється чеським урядом іпроходить додаткову перевірку. Замовити воду з безконтактною доставкою по Києвуабо отримати консультацію можна на нашому сайті. Нехай ваші малюки п'ютькорисну воду і будуть здорові!