Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Джерело в вашій оселі. Доставка води - обираємо користь!

Полиці магазинів ламаються від вибору бутильованої води. В цій різноманітності тяжко зрозуміти, де нам брешуть, а де насправді пропонують корисну воду. Вчені вважають, що на сьогоднішній день краще зупинити свій вибір на льодовиковій воді.

питна вода

На жаль, на даний час невистачає корисної питної води, що є проблемою. Промисловість та побутові стоки. агресивна сільгоспобробка, зменшення водних запасів - все це ставить людство перед питанням "де брати якісну воду?"
Цю проблему можна вирішити двома шляхами.
Перший - очищує ту воду, яка є в використанні. Але в цьому випадку з'являється ризик отримати відфільтровану та абсолютно мертву речовину, що не несе у собі корисних мінералів.
Другий - шукати незабруднені джерела, наприклад, підземі озера, в яких століттями від таяння льодовиків накопичувалась ідеально чиста вода.
Стародавні льодові маси почали танути на нашій планеті десять тисяч років тому. Знаходячись під землею, вони формували скриті від людського ока озера. Чисті та недоторкані людською життєдіяльністю. Дослідження показали, що структура льодовикової води майже повністю повторює міжклітинну рідину людського організму. Нашим тілом така вода засвоюється дуже легко. Перевагами льодовикової води також є її м'якість, ідеальний рівень рН та ідеальна природна мінералізація. Саме така і є льодовикова вода FROMIN, що добувається з підземного озера в горах Богемії, Чехії. Понад 15 000 років вона зберігалась глибоко під вапняними та гранітними масивами, фільтрувалась тиском, низькими температурами та кварцевим піском. Туди не потрапляла хімія, там не виживала шкідлива органіка та патогенна мікрофлора. Вона чекала свого часу, накопиччувала в собі силу природи. Тепер, розлита безпосередньо біля місця її знаходження, льодовикова вода FROMIN готова віддати свою чистоту та енергію, адже кожна її краплина несе у собі здоров'я та довголіття.