Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Чому чиста питна вода важлива для здоров'я дитини. Щоденна норма

Здорова дитина - головна турбота усіх люблячих батьків. Ключову роль у формуванні дитячого організму стійкого імунітету грає вода, чиста питна вода. Яку ж воду краще давати своїй дитині і в якій кількості давайте розбиратися разом.

Науково доведено, що необхідна кількість води потрібна для правильної роботи всього організму людини. Сама людина на 60-70% складається з води, а дитина практично на 90%. І нестача води призводить до погіршення самопочуття і інших побічних ефектів, таким як зниження імунітету і підвищення маси тіла.

Для дитини дуже важливо регулярне вживання води, вона покращує обмін речовин, нормалізує температуру тіла і тиску, а також знижує ризик алергічних захворювань. А її нестача або так зване зневоднення, призводить до швидкої стомлюваності, відчуття втоми і апатії. Особливо нестача води небезпечна при підвищеній температурі тіла під час хвороби.

Дуже важливо для дитячої води її оптимальне співвідношення макро і мікроелементів!

Важливо розуміти яку ж воду давати дитині. Звичайно ж, це не вода з-під крана, в ній можуть знаходитися домішки важких металів і безліч шкідливих компоненктов.

Так само не підійде кип'ячена вода або «мертва», в якій при термообробці були вбиті всі шкідливі речовини, але, на жаль і корисні теж.

Основні критерії, за якими можна визначити корисну дитячу воду:

• Збалансований мінеральний склад з кількістю солей нижче, ніж у воді для дорослих.

• Без консервантів і срібла.

• На етикетці повинна бути чітка інформація, що це дитяча вода.

Денна норма води залежить від віку, ваги і активності самої дитини.

• Немовлята до 6-7 місяців отримують всі необхідні елементи і воду з молоком матері, після того, як в раціон вводиться прикорм, паралельно додають і порції води з розрахунком 100-200 мл на добу.

• Для малюків від 1-3 років потреба води розраховується за формулою 50 мл на 1 кг маси тіла.

• Для дітей 3-7 років оптимальна норма 1,3-1,5 л на добу.

Але в кожному віці потрібно враховувати пору року, адже спекотним літом такої дози може бути недостатньо, як немовляті, так і дитині 7-ми років. Діти активно рухаються, а це значить що потрібно більше вологи, що б поповнити водно-сольовий баланс організму.