Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Питний режим під час карантину

Наше здоров'я на пряму залежить від того, що ми їмо, а особливо п'ємо.

У всьому світі вже третій місяць вирує коронавірус COVID-19, новий штам інфекційного захворювання з усіма симптомами грипу, який швидко перетікає в запалення легень та пневмонію.

Приймаються різні заходи щодо попередження та поширенню цього захворювання. При цьому універсального і 100% засоби захисту від нового вірусу поки що просто не існує. Але всім відомий факт, що під час інфекційних захворювань організму потрібно більше рідини і вітамінів, які підвищують імунітет і підвищують опірність нашого організму до різних інфекцій.

Правильна питна вода може значно полегшити перебіг хвороби і навіть попередити захворювання. Як це працює?

Серед всіх існуючих вод на планеті, особливу увагу медики звертають на структуровану талу воду, яка за своїми біо-хімічними показниками схожа з міжклітинної рідиною людського організму. Молекули талої води значно менше за розміром, ніж молекули звичайної води, вони набагато легше проникають через клітинну мембрану, сприяючи активізації обмінних процесів в організмі людини. Така вода підвищує фізичні ресурси організму, збільшує його витривалість, запобігає зневодненню, уповільнює процеси старіння організму. В Україні тала або льодовикова вода представлена ТМ Fromin (Фромін). Імпортується з заводу Північної Богемії (Чехія), який розташований безпосередньо у джерела з 15000-річною історією.

За своїми характеристика льодовикова вода Фромін займає лідируючі позиції серед преміум вод в Україні. І це не дивно, адже завдяки Пріроний лужного балансу pH = 8, оптимальній кількості мінералів (TDS) = 190мг / л і кисневого насичення в 69%, вона ідеальна для щоденного вживання всією сім'єю.