Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Питний режим під час грипу

В Україні рекордно тепла осінь, пізній опалювальний сезон і звичайно, грип вийшов на полювання. Розкажемо скільки потрібно пити при нежиті та грипі, які напої та воду, та які рекомендації дають лікарі.

«Більше пити рідини!» - так рекомендують все лікарі в першу чергу. Ми вважаємо, що це головний пункт, адже коли людина п'є воду, він отримує відразу кілька видів користі.

Вода очищає організм від вірусів грипу, а всі токсини, які накопичуються в організмі, виходять природним шляхом. Тому що саме така інтоксикація завжди є основною причиною таких симптомів, як: ломка, головний біль, млявість, сонливість, підвищена температура.

І якщо при хворобі ми допомагаємо своєму організму, поповнюючи його чистою питною водою, ми відразу боремося з двома проблемами: виводимо з організму хвороботворні токсини і полегшуємо всі неприємні симптоми хвороби. Тала вода, як ніяка інша, завдяки своїм складом і схожості з міжклітинної рідиною, ідеально виводить токсини і допомагає швидко організму виводити шлаки і віруси.

При застуді в обов'язковому порядку потрібна підтримка водного балансу. Адже через дихання відбувається випаровування, а також через сечу, піт і сльози. Ви повинні знати, що при підвищенні температури, рідина втрачається ще швидше. 1 градус Цельсія дорівнює 10% втрати. А якщо температура тіла дістає критичної позначки в 40%, то організм виділяє води в два рази більше, ніж в здоровому стані. Це загрожує зневодненням і серйозними проблемами.

Найбільше при застуді страждають всі слизові, які схильні до набряків, сухості під час хвороби. Та й навантаження на них колосальна - більш прискорене дихання, швидка втрата вологи. При болю в горлі і закладеному носі організм знаходиться в постійному стресі. Для цього необхідно заповнювати його рідиною, найкраще для цього підійде чиста питна вода кімнатної температури. Вона зволожить слизові і принесе деяке полегшення вашому організму. Ні в якому разі не пийте гарячі чаї, які можуть обпалити горло і принести дискомфорт ще більше.

Звичайна столова вода в цій ситуації принесе більше користі, ніж старовинні рецепти ваших бабусь.

Тала вода Fromin ідеально підходить не тільки під час застуди, а й для щоденного вживання. Ідеально збалансована мінералами і мікроелементами, вона насичує організм і допомагає боротися з хворобою.

Пийте воду і будьте здорові!