Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Питний режим під час вагітності

Скільки пити води і різної рідини при вагітності завжди було спірним питанням. Уже минув той час, коли лікарі зменшували кількість для профілактики набряків. Зараз же гінекологи і акушери критикують таку позицію і вважають, що вона становить небезпеку для вагітних жінок.

Не потрібно обмежувати себе в рідині! Пийте стільки, скільки вимагає ваш організм, в межах розумного і під наглядом вашого лікуючого лікаря. Зневоднення організму порушує метаболізм і провокує різні побічні ефекти.

Вся вагітність пов'язана з водою і протікає в воді, тіло жінки стає більше за рахунок кількості води, тому так важливо дотримуватися балансу і не ризикувати зневодненням.

У першому триместрі для того, щоб почуватися добре вагітній жінці потрібно випивати до 2,5 літрів рідини.

Не забуваємо і про ранній токсикоз, ранкову нудоту, блювоту і зневоднення, яке може посилити нормальне проходження вагітності. Втрачину рідину можна заповнити всілякими напоями та легкої їжею, ну а якщо зовсім не лізе - на допомогу приходить звичайна питна вода маленькими ковтками і часто.

Після 20 тижнів весь організм починає отримувати більше навантаження - більше рідини, так наприклад, в судинах вона збільшується майже в три рази. Тому тут так важливо дотримуватися питнго баланс. Всі акушери кажуть, що на останніх термінах вагітності практично у кожної другої жінки є набряки, так працює організм, запасається водою, для того, щоб сам процес пологів пройшов максимально легко.

Яку воду пити при вагітності?

Звичайно ж, мова не йде про користь кип'яченої води або води в пластиковій тарі сумнівної якості. Звертайте увагу на воду, збагачену мінералами, рівнем рН і насиченісттю киснем. Така вода принесе користь не тільки вашому організму, але і плоду під час вагітності

Найкраще для пиття підійде чиста вода з артезіанського джерела, яка подарує природну енергію вашому організму.

Найкориснішою водою для вживання вважають талу воду, яка за своєю структурою схожа на міжклітинну рідину нашого організму. Лікарі рекомендують пити її не поспішаючи, починаючи зі склянки в день.

* Вода FROMIN - єдина справжня, структурована, тала вода, яка представлена на ринку України. Експортується з заводу, який розташований в горах Північної Богемії (Чехія).