Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Питна дієта "14 днів"

Однією з ефективних та недорогих дієт є питна дієта "14 днів"
Суть її в тому, що протягом двох тижнів ви споживаєте виключно рідкі страви, де чималу роль відіграє чиста питна вода.

При правильному режимі за 2 тижні вдається скинути зайві кілограми без шкоди для свого здоров'я. А завдяки правильно обраній воді - ви виведете з організму шлаки і токсини, які накопичувалися через неправильні харчування і питний режим.

!!! Ні в якому разі не пийте одну лише воду - це величезне навантаження і небезпека для організму!

ЩО Ж МОЖНА ПИТИ?

ВОДА. Кожен день, протягом 14 днів слід випивати близько 2-х літрів води (приблизно 8 склянок на день).

Вода повинна бути вищої якості, без газів, барвників і ароматичних добавок.

FROMIN - ідеально підходить для такого марафону, адже вона має низьку мінералізацію, м'який смак і лужність рН8. За своєю структурою вона схожа зі структурою міжклітинної рідини, легко засвоюється організмом і допомагає регенерації клітин. Через 14 днів ви не тільки скинете вагу, але і побачите зміни шкіри - зникне почервоніння і сухість.

НАТУРАЛЬНІ СОКИ. Їх потрібно вичавлювати самостійно зі свіжих овочів або фруктів. Додавати цукор заборонено дієтою. Також не можна купувати сік в магазині, адже він містить консерванти.

КОМПОТ І КИСІЛЬ. Головною умовою для таких напоїв - виняток цукру!

Бульйон. Готувати рекомендується з нежирних варіантів м'яса без використання спецій і овочів, які розпалюють апетит - перець і цибуля.

ПЛЮСИ ПИТНОЇ ДІЄТИ 14 ДНІВ

За короткий проміжок часу можна схуднути на 5-7 кілограм. Через зміну режиму харчування організм починає активно спалювати зайвий жир.

Очищення організму. Велика кількість чистої води виводить з організму абсолютно всі шкідливі речовини, шлаки і токсини. Налагоджується травлення і обмін речовин.

Шлунок зменшується в розмірі. Завдяки відсутності твердої їжі він перестане рости, а це перший етап на шляху до ідеальної фігури. Згодом пропаде живіт, нормалізується вага, стан шкіри, волосся і настрій поліпшиться.