Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Особливості та користь структурованої води.

Визначаємо, що таке структурована вода та в чому її особливість.структурована вода

Термін структурована вода в науковій літературі з'явився в середині 80-х років минулого століття. І хоч сьогодні ця форма води вже непоганно вивчена, для багатьох вона до сих пір лишається незрозумілим терміном. У цій статті ми максимально простими словами пояснимо у чому заключається особливість та користь структурованої води.

Що таке структурована вода?
Це тала вода, у якої молекули та зв'язки між ними вибудовуються специфічним чином, максимально наближають структуру води до її незайманої, біоактивної форми. Саме такої, яка здатна не просто втамовувати потребу в воді, але й приносить значну користь організму.

Особливості структурованої води.
Її головною відміною, наприклад, від водопровідної води - є правильна структура та відсутність різних шкідливих домішок хлорування та тяжких металів. Тобто, структурована вода повторює склад води, що утворилась вперше, яка не піддавалась техногенному впливу діяльності людини. Також структурована вода складається з потрібних розмірів кластерів. Діло у тому, що в клітину людського організму через мембрану можуть проникати тільки такі водяні кластери, котрі мають розмір не більш ніж 3-5 ангстрем. В водопровідній та й в більшості інших бутильованих водах таких маленьких кластерів міститься дуже мало, не більше 15%. Вони і насиччують організм водою та потрібними есенціальними елементами: залізом, цинком, марганцем та ін. Всі решта 85% кластерів води "пролітають" повз, виводяться нашим організмом, як дещо пусте та некорисне. В структурованій воді усі кластери мають розмір, який дозволяє їм проникати в клітину.


У чому користь структурованої води:

-вона покращує обмін речовин, тобто сприяє худненню;
-нормалізує сон та стан нервової системи;
-виводить з організму продукти розпаду, токсини. шлаки;
-нормалізує артеріальний тиск;
-знижує рівень холестерину;
-омолоджує організм;
-покращує стан шкіри, зволожує її, робить більш еластичною та чистою;
-підвищує імунітет;
-покращує стан крові, збільшує активність еритроцитів та лейкоцитів;
-слугує чудовою профілактикою пародонтозу та карієсу.

Кому потрібна структурована вода?
Насправді, усім. Але особливо у ній потребує міське населення, яке знаходяться під впливом мегаполісів, а також діти, спортсмени, люди похилого віку або ті, хто страждає на цукровий діабет, ожиріння, захворювання ШКТ та нирок.