Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Чи можна пити воду під час їжі? Користь чи шкода?

Пити чи не пити під час їжі. Усі дієтологи стверджують, що це дуже шкідливо, тому що вода розбиває концентрацію шлункового соку, а тому погіршує травлення.

Це особливо небезпечно для тих, хто страждає на гастрит і іншими шлунково-кишковими захворюваннями, але це все було піддано дослідженням, і ніяких побічних ефектів не було виявлено.

Вважається, що кращій час для склянки води - це за годину до прийому їжі, таким чином, ви обманюєте свій шлунок, адже вода притупить почуття голоду і відповідно, з'їсте ви менше. Так само корисна звичка - пити воду вранці натщесерце. Таким чином, ви запускаєте свій кішківник після сну і готуєте організм до прийому їжі і трудового дня.

Якщо ж ви абсолютно здорова людина - найголовніше відчувати свій організм. До сих пір ведуться дослідження на тему: коли ж краще пити воду, і до сих пір немає сто відсоткових відповідей. Кожна людина особлива і на час прийому води впливає місце проживання, вік, умови праці, клімат та ін. Але найважливішим фактором все одно залишається якість питної води.

Чи можна пити чай, кава, сік або лимонад під час їжі?

Для природного травленная в идеалі пити очищену столову воду, без домішок і газів. Будь які інші напої наш організм сприймає, як їжу. Можна пити сік, або каву, навіть газовані и солодкі напої, але треба пам’ятати про шкоду цукру, та обирати максимально натуральні напої.

Правда, що вода повинна бути певної температури?

Цю версію обговорюють вже не один рік, але скоріше це маркетинговий хід чи така собі виверт дієтологів. Насправді, процес травлення складається з послідовних етапів і наш організм не настільки дурний, щоб нашкодити самому собі. Все, що потрапляє в шлунок, протягом декількох хвилин нагрівається до певної температури. Питання в іншому: надто холодні напої можуть викликати хворобливу чутливість зубів, а дуже гарячі або практично обпалюючі - дуже небезпечну хворобу, рак стравоходу. Міжнародне агентство з вивчення онкології вважає напій в 65 градусів найбезпечнішим.

Тож роблячи висновок з усього сказаного. Якщо ми хочемо пити, то треба пити чисту не газовану воду, а якщо хочемо щось смачненьке, то можемо обирати що завгодно, пам’ятаючи про здоровий спосіб життя.