Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Краща питна вода з доставкою

Шукаєте кращий сервіс з доставки бутильованої води? Зробіть свій вибір у користь тієї компанії, котра запропонує вам чисту талу структуровану питну воду з природнього джерела. Це повинна бути вода, що не піддавалась обробки, з природнім смаком та мінералізацією.

Чому вода Fromin?

Народження цієї води почалося на півночі Чехії 15 000 років тому. Тоді льодовики, утворені вюрмським льодовиковим періодом на території Центральної Європи, почали танути, тонкими струмками стікаючи в підземне сховище, розташоване на глибині 500 метрів. Так сформувалося озеро найчистішої талої води, яка пам'ятала мамонтів і не випробувала на собі негативного впливу людини. Протягом століть ця вода фільтрувалася тиском і кварцовими пісками. І саме її розливають у пляшки, щоб ви могли насолодитися первозданним смаком і користю справжньою талої структурованої води.

Переваги бутильованої води

Пляшки, в які розливається вода Fromin, незвичайні, єдині в своєму роді, і завоювали безліч нагород на міжнародних виставках. Їх форма імітує кубики льоду, нагадуючи, що вода Fromin утворилася в результаті танення льодовиків. Пляшки з первинного пластику дуже легкі, в 2 рази легше звичайних, що спрощує їх транспортування. Для гурманів є Fromin в склі. Вся вода упакована в картонні коробки та захищена від впливу сонячних променів, що сприяє тривалому збереженню якості води. Розлита в пляшки питна вода Fromin - це зручний доступ до природьо талій води за доступною ціною. Набагато вигідніше отримувати воду з доставкою додому або в офіс, ніж регулярно купувати її в магазині.

Ось деякі з ключових переваг:

• - ви економите час;

• - маєте постійний запас корисної талої води

• - економите кошти;

• - у вас немає необхідності витрачати зусилля на покупку і доставку води.

Обираючи послугу з доставки бутильованої питної води Fromin, ви забезпечуєте ваших рідних, колег і відвідувачів розкішшю пити талу структуровану воду з гірських джерел. Вона чиста як сльоза, має ідеальну мінералізацію і володіє первозданним смаком природи. Ви самі вибираєте розмір і кількість пляшок з водою, які вам потрібно доставляти. Наша служба доставки і кол-центр допоможуть визначитися з кількістю і часом доставки води за адресою, щоб ви не відволікалися і могли зосередитися на тих справах, які любите найбільше.