Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Хрещенські морози та баня. Як и що пити ?

Лазня - відмінний варіант змити увесь накопичений негатив і очистити своє тіло. Але при цьому в лазні ми втрачаємо в середньому літр рідини за годину. Пропонуємо одні з найкорисніших порад наших прадідів, які точно знали, як правильно поповнити втрачену рідину в організмі

Будь-які тонізуючі напої, такі, як кава або алкоголь протипоказані! Під час банних процедур ви втрачаєте багато води і солей, а усі токсини виводяться через піт. Тому так важливо поповнювати організм рідиною і контролювати водний баланс. Між банними процедурами корисно пити чай, морсы (фруктові і ягідні відвари), мінеральну воду. Все вживати невеликими порціями, але пити часто, підтримуючи свій організм. Зневоднення - це великий стрес для людського організму. Практикуючі банщики завжди знають, що треба їх організму, скільки рідини і в яких дозах. Найкориснішими напоями під час банних процедур прийнято вважати:

1.Чиста вода кімнатної температури. Вода має бути максимально збалансованою. Її рекомендують пити усім, хто хоче отримати не лише ефект розслаблення, але і приходить з метою оздоровитися. Питна вода насичує організм вологою і корисними мінералами, які виводяться організмом при високих температурах в парилці.

2. Трав'яні чаї. Їх краще заварювати за 1 годину до процедури, стежити, щоб в складі не було ароматзаторов і звичайно ж не підсолоджувати, адже цукор - ворог здорової шкіри і стрункої фігури. Дуже важливо - запарювати букети з трав на очищеній воді, щоб відчути увесь аромат і смак.

3. Морси. Основна вимога - вони мають бути максимально натуральними і звареними в домашніх умовах, адже усім відомо, що морсы, які стоять на прилавках магазинів не мають тих самих цілющих дій і частенько напхані хімічними добавками. Важливо: процес потовиділення не вимикається навіть після того, як ви виходите з лазні, і навіть якщо сильна спрага не проходить, все одно треба пити усі рідини або напої маленькими ковтками. Нехай ваш організм відпочине від теплового навантаження і прийде в норму після процедур.