Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Яку воду з доставкою купувати та пити з користю?

Полиці магазинів обриваються від вибору бутильованої води. В цьому різноманітті складно зрозуміти, де нас дурять, а де справді пропонують корисну воду. За думкою вчених, на сьогоднішній день краще зупинити свій вибір на льодовиковій воді.

На жаль, проблема нестачі безпечної питної води в наші дні стоїть особливо гостро. Промислові та побутові стоки, агресивна сельхозобработка, виснаження водних запасів - все це ставить людство перед питанням «де брати хорошу воду?». Цю проблему можна вирішити двома способами. Перший - очищати наявну воду. Однак, в цьому випадку, з'являється великий ризик отримати відфільтровану, але абсолютно мертву рідина, що не несе в собі корисних мінералів і природної первозданності. Другий - шукати не забруднені джерела, наприклад, підземні озера, в яких століттями від танення льодовиків накопичувалася ідеально чиста вода

Стародавні льодові маси почали танути на нашій планеті десятки тисяч років тому. Йдучи під землю, там вони формували приховані від людського ока озера первозданної води. Чистою і не порушеної людською життєдіяльністю. Дослідження показали, що структура льодовикової води майже повністю повторює міжклітинну рідину людського організму. Нашим тілом така вода засвоюється легко і правильно. По суті, вона відразу стає нашою частиною. Перевагами льодовикової води також є її м'якість, ідеальний рівень pH, і замала, не надмірна природна мінералізація. Саме та, яку потребує наше тіло. Завдяки цьому льодовикова вода стає не просто рідиною для втамування спраги, а справжніми ліками, здатним налагоджувати баланс роботи нашого організму. Її цилющі властивості зменшують запальні процеси, підвищують імунітет, нормалізують обмін речовин, роботу шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи. Дає організму заряд енергії і підвищує тонус, очищає від шлаків і токсинів.

Саме такий і є льодовикова вода Fromin, що видобувається з підземного сховища в горах чеської Богемії. Близько 15 000 років, зберігаючись глибоко під вапняковими і гранітними масивами, вона фільтрувалася тиском, низькими температурами і кварцовим піском. Туди не просочувалася хімія, там не виживала шкідлива органіка і патологічна мікрофлора. Вона, немов, чекаючи свого часу, накопичуючи в собі силу природи тепер, розлита прямо біля місця джерела, льодовикова вода Fromin готова віддати свою чистоту і енергію. Адже кожна її крапля несе в собі здоров'я і довголіття.