Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Яка вода має цілющі властивості талої?

Тала вода - найкорисніша для людини. Не готуйте її в домашніх умовах - хлорована рідина, що тече з під крану, не стане корисною. Краще дізнайтеся, яка вода в Україні дійсно має властивості цілющої талої води.

цілюща вода

Доведений усіма вченими світу феномен: самим ефективним методом очищення води є її заморожування, а потім танення. Пояснюють це явище тим, що в результаті замерзання води у неї змінюється молекулярна структура. А відбувається це завдяки тому, що шкідливі речовини у воді при замерзанні, а потім таненні концентруються в одному місці, сама ж вода повністю від них звільняється.
Очищена таким чином тала вода володіє певним біологічним впливом. Вона сприяє саморегуляції людського організму, а також покращує обмін речовин. Відбувається це по причині того, що тала вода дуже швидко виводиться організмом, одночасно очищуючи його від так званих шлаків.
При цьому відбувається:
-покращення роботи внутрішніх органів
-організм звільняється від алергенів
-зменшуються прояви захворювання шкіри та ШКТ
-нормалізується робота сердечно-судинної системи
-підвищується імунітет та працездатність

Дуже важливі ефекти талої води - посилення дії деяких лікарьских препаратів, зниження рівню холестерину та лейкоцитів, а також покращення мозкової діяльності. Звичайно, талу воду можна приготувати в домашніх умовах. Але, однократної заморозки та відтанення для її повного очищення не вистачить, до того ж ви будете брати водопровідну воду, хлоровану без корисної мінералізації. А можна скористуватися вже готовою талою водою Fromin, яку добувають з льодовиків, що сформувалися 15 000 років назад, ця мінеральна негазована вода добувається з величезних глибин на території гірського масиву Богемії. Колись чеські гори покривали льодовики, що почали потім танути. Таким природнім способом виникла вода, що сочилася з надр землі, проходила через прошарки глини та кварцевого піску, утворивши підземне озеро. Багато років вона зберігала свою чистоту та корисну для людини молекулярну структуру. Тому воду Fromin називають водою льодовикового періоду. Низький рівень мінеразізації робить її ідеальною для щоденного вживання. Завдяки своєму складу вона підтримує здоровий водно-сольовий баланс. Її чистота та сприятлива дія на організм були доведені результатами наукових експериментів. Було з'ясовано, що тала вода Fromin наділена дуже гармонійною молекулярною структурою. За умови щоденного споживання, людський організм наповнюється енергією та очищується природним шляхом.