Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Яка повинна бути питна вода

Чи знаєте ви, що далеко не уся бутильована вода добувається з природного джерела? Справа у тому, що наше законодавство дозволяє розливати у пляшки і воду з-під крану. Просто перед цим виробники повинні її доочистити та відфільтрувати. Тому далеко не кожна вода, яку ви купуєте у магазині, дійсно є якісною водою. так якою ж повинна бути питна вода?

Природна вода буває трьох видів - артезіанська, джерельна і тала.

Артезіанська вода повинна добуватися з свердловин глибиною мінімум 100 м, і виключно в захищених від забруднень водоносних горизонтах.

Джерельною вода стає, коли артезіанська знаходить вихід на поверхню. За той час, що вона підіймається нагору, вода вбирає в себе різні речовини, наприклад, кальцій або магній. Або може насититися залізом, придбавши неприємний металевий присмак. Всі ці домішки не особливо корисні для організму людини. У великій кількості вони здатні виводити з ладу різні внутрішні органи. Так що джерельна вода обов'язково повинна підлюгати додатковому очищенню для усунення з неї надмірної мінералізації.

Прісної і мало мінералізованою вода вважається тільки, якщо в ній розчинено не більше 0,5 г / л різних мінералів. А з показником 1-3 г / л вода вже називається мінеральної

Артезіанська вода за своєю природою - мінеральна. Своєю мінералізацією вона поступається тільки лікувальним мінеральним водам. Мінерали потрібні нашому організму, але в таких дозах вони можуть нашкодити. У деяких артезіанських водах кількість мінеральних домішок може в 10 разів перевищувати норму. До того ж, готувати на артезіанської і джерельній воді не варто - велика кількість мінералів призводить до випадання сольових опадів.

Дійсно прісною і чистою від домішок є тала льодовикова вода. Мінерали в ній присутні, але в дуже малих кількостях. Таку воду можна використовувати як питну, так і для приготування їжі.

Тепер ми з вами розуміємо: найкраща вода для пиття - тала льодовикова, добута на великій глибині. Ще однією важливою характеристикою правильної води для пиття є водний показник (pH), який означає активність заряджених частинок водню води. Ідеальним для людського організму вважається pH води в межах від 6,5 до 8,5. Наприклад, у дистильованої води цей показник дорівнює 7. Чим ближче рівень pH води до цього значення, тим благотворніше вода впливає на обмінні процеси в організмі. Кислу і лужну воду краще не пити регулярно, така рідина здатна розбалансувати біохімічні процеси нашого тіла. Якщо ж у води показник pH знаходиться на правильному рівні, така вода стає природним антиоксидантом, має омолоджуючий ефект, здатна підвищувати імунітет, прискорювати обмін речовин, нормалізувати стан кровоносної і травної системи.