Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Як обрати корисну воду для щоденного вжитку?

Що саме потрібно знати про питну воду та на що звертати увагу.
Усім давно відомий факт, що людськтй організм складається у середньому на 60% з води. Кожен поважаючий себе дієтолог, лікар, нутриціолог завжди робить наголос на тому, скільки води потрібно пити протягом доби, шоб організм функціонував, а самопочуття було на всі 100%.


Нам навіяли, що воду пити потрібно і, що її потрібно пити щодня в середньому 2 літри, але ось яку саме воду потрібно пити для того, що б приносити організму максимальну користь, ми сьогодні з'ясуємо.

Для щоденного вживання найкраще звернути свою увагу на «столову воду». В супермаркетах нашої країни представлено безліч торгових марок, які пропонують звичайну питну воду. Але, як правило, така вода проходить процедуру «зворотного осмосу», при якій виробники отримують ідеально стерильну воду, практично дистильовану. В процесі очищення, з води вимиваються не тільки шкідливі, але і корисні речовини - це і є друга сторона медалі.

Як же визначити якість води? На що звернути свою увагу?

Якість питної води визначають впершу чергу мікро і макроелементи, приблизно 50 речовин. Для людського організму існує встановлена норма мінералів розчинених у воді. Загальний рівень мінералізації добросовісний виробник завжди вказує на етикетці. Для щоденного вживання нормою вважається 180-400 мг / л. З такою водою людина отримує до 20% добової дози кальцію, до 25% магнію, до 50-80% фтору і до 50% йоду.

Яку воду пропонують використовувати експерти в якості питної:

1. Бутильована вода - вода із заводською фільтрацією. Дуже дешевий і доступний варіант, з єдиним жирним мінусом - питання якості. Вода, очищена домашнім фільтром - перед установкою касет з фільтрами необхідно зробити фізичний і хімічний аналіз води, а після установки ретельно стежити за часом заміни фільтрів, інакше ви ризикуєте отримати бактеріальне зараженну воду.

2. Кип'ячена вода - приготувати чай, кава, компот або морс без кип'ятіння не вийде. Але кип'ятити воду теж потрібно правильно!

• Кип'ятити тільки один раз.

• Не додавати вже в прокип'ячену воду сиру для повторного кип'ятіння - це призводить до накопичення шкідливого з'єднання дейтерію.

• Періодично очищати чайник або посуд від накипу, інакше осад може потрапити вам в організм

3. Кип'ячена вода не рекомендується для пиття, в ній немає нічого корисного.

4. Артезіанська вода - її називають древньої водою, але без аналізу і досліджень не можна бути впевненим. Зазвичай це банальний маркетинг виробників. Таку воду краще піддавати фільтрації, а прикладом артезіанської води можуть бути бювети, які є в кожному місті і якість води тут залежить від якості обслуговування такої артезіанської колонки.

5. Мінеральна вода - для щоденного вживання краще використовувати мінеральну столову воду із загальною мінералізацією 1г / літр. Таку воду можна пити як з джерела, так і з пляшок, головне, що б була вказана чітко вся інформація. Лікувально-столова і лікувальна не підходить для пиття кожен день.

6.Тала вода - така вода не має шкідливих домішок, з м'яким смаком і ідеальними біо-хімічними показниками. Багато, хто ввів в свій щоденний водний раціон талу воду, відзначають позитивний ефект і поліпшення загального стану організму. На ринку України тала вода представлена ТМ Фромін (Чехія). Таку воду ви можете придбати в супермаркетах або замовити з доставкою додому.