Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Як позбутися сухості шкіри та темних кіл під очима в зимовий період

Дуже часто взимку з'являється відчуття сухості шкіри, свербіння та лущення в області обличчя, ліктів. Також страждають п'яти, коліна і навідь голова.

Причин такого стану є мільйон, але найголовніша криється в банальному - ви не контролюєте втрату вологи і дуже часто в зимовий період забуваєте про водний баланс. Спробуйте один день відзначати кожен раз, коли п'єте воду, і в кінці дня ви побачите, що вживаної рідини мізерно мало. Спробуйте випивати на день 6-8 склянок чистої води і вже через 10-14 днів ви відчуєте колосальну різницю не тільки на своїй шкірі, але і на здоров’ї в цілому. Пройде сонливість, постійна втома і апатія. Часто сухість відбувається на тлі зневоднення і неправильного харчування, яке йде в ногу зі звичкою «мало пити» Проконтролюйте, що ви їсте, додайте в раціон більше овочів і зелені, нескладних м'ясних страв і виключіть копченості, прянощі, солодкі борошняні вироби і гострі закуски. Правильний раціон сприяє відмінному самопочуттю і робить вашу шкіру здоровою.

Найголовніший ворог швидкого старіння шкіри - сухість! Відрегулювавши свій водний баланс і знайшовши оптимальну по-своєму хімічному складу питну воду, ви відчуєте різницю і більше ніколи не станете мучити зневодненням свій організм, а ще ви банально відстрочити процес старіння і зможете в 40 виглядати на 25, а в 60 - на 45 років . Пийте невеликими порціями або ковтками, думаючи про приємне. Так вода буде не тільки насичувати фізично, а й працювати на енергетичному рівні. Вранці можна придумати приємну і корисну звичку - випивати склянку води, і загадувати бажання на майбутнє. Ніхто не знає, чи спрацює, але ніхто і не може стверджувати, що немає, а раптом!

Не всяка рідина - вода

Не забувайте, що одна маленька чашка міцної кави вимиває з організму близько 1 склянки рідини! А ще це стосується алкогольних напоїв і міцного чаю. Ми рекомендуємо для щоденного пиття якісну столову воду, яка оптимально насичена мінералами. Такою водою є Fromin - тала вода артезіанського джерела, який знаходиться в горах Чехії. За даними виробника йому більше 15000 років і це вода, яка з'явилася після танення льодовиків.

Вода Fromin, не проходить додаткових очисток або фільтрації, завдяки цьому, ми надаємо нашим покупцям спробувати 100% натуральний продукт, який створила сама природа. М'якість води (лужність pH8) сприяють відновленню водного балансу, насичують організм мінералами і підтримують ліпідний шар, який служить захисним бар'єром від попадання в організм мікробів, токсинів і алергенів. Тала вода все більше й більше підкорює покупців в Україні, адже після її вживання вони відзначають гарне самопочуття, шкірні зміни в кращу сторону, налагодження метаболізму і багато інших чинників. Крім цього, вона приносить естетичне задоволення, адже переплутати Fromin дуже складно з будь-якою іншою водою. Унікальна форма пляшок у вигляді крижинок, хіміко-біологічний склад і розлив в скло і первинний пластик робить її водою преміум класу.