Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

FROMIN на відкритті Міжнародного європейського університету в Києві

Льодовиковій воді Fromin приємно приймати участь у заходах, що пов'язані з освітою, наукою та розвитком новітніх технологій, адже завдяки сучасному технічному устаткуванню, структуровану воду добувають з мінімальним впливом людини, безпосередньо біля джерела, зберігаючи при цьому її оригінальний смак та користь.

Кілька днів тому наша команда побувала в гостях у Міжнародного європейського університету - найсучаснішого і багатопрофільного університету європейського рівня. Тут запроваджено абсолютно новий підхід до освіти. Навчальний процес організований з урахуванням європейських навчальних планів, створена потужна електронна бібліотека та отриманий доступ до декількох кращим бібліотекам світу.

Навчальний процес проходить при складі дипломованих викладачів, які бачать освіту іншим поглядом і готові навчити нове покоління професіоналів, які будуть вільно володіти сучасними методиками і практичними навичками, при цьому вільно спілкуючись зі своїми колегами на іноземних мовах.

Студенти університету беруть участь в міжнародних конференціях, мають великі можливості для стажування як в Україні, так і в інших країнах світу. Проходять практику не тільки на підприємствах України, а й в таких країнах, як Ізраїль, Італія, Словацька Республіка, Польща.