Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Fromin - кращий виробник питної води 2020

19 вересня відбулася щорічна всеукраїнська премія Celebrity Awards 2020 у залі ресторанно-отельного комплексу KNZS. Кращі та найдостойніші представники сфери госслужби, моди, бізнесу, промисловості та середнього бізнесу отримали свої нагороди.

Атмосфера вечора була по-справжньому святковою і урочистою. Серед запрошених артистів були: Анна Добриднєва, Володимир Гришко, Барабанщиці LadyGroove від DrumArt group, Ксанті, Uliana Royce, Eugenia Scarlett, група HighUp5, Щебетовська Катерина і Владислав Євтушенко.

CELEBRITY AWARDS - це незалежна всеукраїнська премія, яка охоплює успішних людей нашої країни і є першою сходинкою формування великої міжнародної премії "Спасибі", яка об'єднує відомих українців, які прославили нашу країну не тільки в Україні, а й за її межами. CELEBRITY AWARDS - це благодійний проект, який допомагає початківцям, і талановитим підприємцям в різних сферах життя заявити про себе, розповісти про своих здобутки та плани.

Команді Fromin особливо приємно було отримати нагороду і титул "Кращого виробника питної води". Адже наша мета виробництво чистою і корисною питної води. Нагороду приймає Ярослав Шевчук - директор КОМПАНІЇ FROMIN