Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

Доставка води у Києві з дотриманням усіх норм виробника. Яка вода найчистіша.

Вода - джерело нашого здоров'я та гарного самопочуття. Вживання правильної, чистої води підвищує захисні функції організму, наповнює клітини вологою, а організм силою та енергією.

Частково вода наповнює організм потрібними мінералами і мікроелементами і щоб не отримати зневоднення, особливо в літню спеку, потрібно випивати, як мінімум 2 літри чистої води в день.

Обов'язково хочемо звернути вашу увагу на те, що зберігання води та її постачання - теж дуже важливі. Ми не беремося стверджувати, як доставляється і зберігається вода, яка розливається на території України, але ми точно знаємо, як проходить цей процес із справжнісінькою льодовикової водою (тала вода) Фромін (Fromin).

У попередніх статтях ми розповідали історію виникнення підземного озера і його тисячолітню історію.

Процес забору води проходить безпосередньо біля нього, а вода не викачується насосами, а виходить на поверхню самостійним шляхом під природним тиском тектонічних плит на артезіанське озеро. Фізичне втручання людини у виробничому процесі зведено до мінімуму - більшу частину операцій виконує автоматика. Температура води при розливі талої води дорівнює 9 градусів Цельсія. Така ж температура встановлена на складах, де зберігається питна вода Фромін до відправки її в різні країни.. В Україні льодовикова вода доставляється в спеціальних рефрижераторах з аналогічним температурним режимом +9 градусів Цельсія, таку ж позначку ви можете побачити на чистих, добре провітрюваних складах, вже в Україні. Вся питна вода, не залежно від літражу, захована в спеціальні картонні коробки, які захищають її від попадання УФ-променів.

Якщо ж ви хочете замовити воду з доставкою - довіртеся нашим менеджерам, вони виберуть найзручніший час і організовують безконтактну доставку «склад-двері». Питну воду привезуть вам у спеціальному рефрижераторі.

Яка ж вода найчистіша?

Вода, яка видобувається з підземних джерел на глибині не менше, ніж 150-200 метрів, з високими органолептичними властивостями і хімічним мікробіологічними складом. Не містить важких хімічних елементів і видобувається в екологічно чистій гірській місцевості. Вода з оптимальною мінералізацією, рівнем рН і кисневої насиченістю. Зовсім недавно вода преміум класу Фромін з'явилася на полицях найбільших супермаркетів Києва та України. Завдяки великим просторим складах і правильному кондиціонуванню, вона потрапляє на полиці, а потім і в руки споживачів з дотриманням всіх найважливіших норм, не втрачаючи при цьому достоїнств справжньою льодовикової води.