Generated with Avocode. close_icon close_icon drop_01 drop_02 Generated with Avocode. close_icon

30 днів без зриву - питна дієта!

П'єш та худнеш - одна з найпопулярніших дієт, яка в зв'язку зі світовою пандемією, побила усі рекорди серед тих, хто перейшов на аутсорс та працює вдома.


І не дивно, що 60% опитуваних чесно заявили, що працюють сидячи на кухні, а там і до холодильника рукою подати.

Багато їмо, мало рухаємося, мало п'ємо! Все це - негативно позначається на стані шкіри, волосся, нігтів, на здоров'ї і нашому зовнішньому вигляді. Світові дієтологи розробили дієту, яка отримала назву «30 днів», після якої результати видно не тільки на вагах, а й неозброєним оком в дзеркалі.

В першу чергу питна дієта призначається людям з проблемами шлунка і підшлункової залози і ожирінням. Раціон на соках, бульйонах і смузі допомагає за короткий термін знизити вагу і вивести з організму токсини. Також питна дієта на соках допомагає впоратися організму зі стресом і нестачею вітамінів, мінералів і антиоксидантів. Ви отримуєте їх зі свіжих фруктів. За 1 день можна позбутися зайвого кілограма, за 7 днів - 6 кілограмів, за 14 - до 10 кілограмів, а за 30 днів - можна позбутися до 15-20 кілограмів. Пам'ятайте, кількість втрачених кілограмів залежить від ваших вихідних параметрів. Чим більше зайвої ваги, тим сильніше ви схуднете. Концентрований свіжий сік можна трохи розбавити чистою питною водою, для цього підійде артезіанська, а в ідеалі - тала, структурована вода.

На жаль, питна дієта - досить екстремальна формат схуднення. Перед тим, як почати рідке харчування обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Більшість людей не можуть протриматися більше 5 днів. Зриваються, і повертається до звичного життя і харчування. Тут потрібна велика сила волі, хороший настрій, правильно поставлена мета і бажання особистих змін.

Вода, як потрібна і необхідна складова частина правильного харчування для такого бажаного схуднення і здорового життя. Вона міститься в кожному органі, тканинах і клітинах нашого організму. Без рідини наш організм не зможе підтримувати необхідну температуру тіла, що важливо для правильного функціонування кожного органу.

Ось невеликий список продуктів, які дозволені до вживання:

1. проста питна вода (негазована, очищена, з низькою мінералізацією і оптимальним вмістом солей для щоденного пиття);

2. кисіль і свіжі компоти (будь-які фруктові, вівсяні або ягідні, але без цукру);

3. знежирені кисломолочні напої;

4. соки зі свіжих овочів і фруктів, можна мікси

5. чай (фруктовий, чорний, зелений без цукру);

6. бульйони (овочеві, рибні, грибні, м'ясні).

Без шкоди для здоров'я можна протриматися на питному меню близько одного тижня. Але якщо ви хочете продовжити і отримати вау ефект, в цьому випадку краще порадитися з лікарем, щоб не отримати "зворотню реакцію" свого організму і не погіршити стан.